czwartek, 11 kwietnia 2013

Copy - nowe miejsce na Twoje pliki

Całkiem niedawno na rynku pojawiło się nowe miejsce w sieci do przechowywania wszelkich plików i synchronizacji z komputerem działającym pod kontrolą systemu Windows, Linux i OS X. Oczywiście dostępne są wersje klienckie na Androida oraz iOS. Nazywa się to COPY:

 
Jeśli chcesz na początek dodatkowo uzyskać 5GB przestrzeni (i mieć w sumie 10GB) to zarejestruj się z tego linka: https://copy.com?r=UZFkWu

Aplikacja na desktopy działa tak samo jak znany wszystkim Dropbox. Na Androida natomiast po zalogowaniu się otrzymujemy ekran startowy z podglądem na nasze pliki w serwisie Copy:Po wybraniu zakładki "Upload" naszym oczom ukazuje się podgląd na nasze zdjęcia i filmy, które możemy wysłać do serwisu jeśli nie mamy uruchomionego automatycznego uploadu.


Sam upload jest bajecznie prosty, należy po prostu zaznaczyć zdjęcia i wcisnąć przycisk "Upload", który się pojawi po zaznaczeniu pierwszego zdjęcia.Ale to nie wszystko. Można wysłać dowolne pliki z naszego smartfona. W tym celu należy wykonać gest w lewo. Zobaczymy wtedy zawartość naszej karty SD:


Możemy wybierać poszczególne pliki bądź całe foldery.
Wspomniałem wcześniej o automatycznej synchronizacji zdjęć. Stosowna opcja jest dostępna w ustawieniach:


Można oczywiście zaznaczyć opcję automatycznej synchronizacji wyłącznie po WiFi.
Aplikacja jest do pobrania oczywiście ze sklepu Google Play.
Przypominam o linku, z którego jeśli się zarejestrujesz otrzymasz dodatkowe 5GB przestrzeni: https://copy.com?r=UZFkWu

PS.
Zapomniałbym: do odwołania nie ma limitów na zdobywanie powierzchni z referali (5GB za sztukę)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz